HAKKIMIZDA


MedyaBayim olarak 2015 yılından beri sosyal medya hizmetleri vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapmaktayız. 8 yıldır en ucuz SMM Panel olarak müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.


50.000'e yakın müşteri kapasitemiz, 4 canlı destek ekibimiz, 3 admin, 3 yazılımcı ve toplamda 20 kişilik ekibimizle Sosyal Medya Bayilik Panelimizi MedyaBayim'i büyütüyoruz. 


Ünlüler de dahil olmak üzere binlerce hesap ve kanal üzerinde çalışıyor ve hizmet veriyoruz. Sosyal medyada hedeflerine ulaşmaya çalışan herkes bizden faydalanabilir. Size avantajlı bir fırsat sunuyor ve tüm siparişleri yüksek işlem hızında teslim ediyoruz.


MedyaBayim, anında teslim garantisi ve canlı destek hizmeti ile alanındaki liderliğini sürdürüyor. Tüm sorunları çözer, güvenli ödeme ve canlı destek

sağlar.

biz kimiz

SİZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLU OLACAĞIZ!

4322

Sosyal Platform Servisi 📲

46297739

Toplam Sipariş Sayısı 👨🏻‍💻

65649

Mutlu Müşteri 🥰

40845437

Başarılı Sipariş 👨🏻‍💻

medyabayim

Araştırma ve Analiz

Sipariş oluşturduktan sonra ekibimiz hesaplarınızı analiz eder ve buna göre teslimat yapar. Müşterilerimize kaliteli ürünlerle zamanında hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini

yapıyoruz.

smm paneli

Kitle ve Gösterim

Organik kitlenizi artırmanıza, içeriğinizi daha fazla potansiyel müşterinin önünde tanıtmanıza ve tüm büyük platformlarda yeni insanlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz ile hedef kitlenizi organik olarak artırabilir, sosyal medya hesabınızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

takipçi paneli

Keşfet 

Ürün veya hizmetinizle ilgilenen kişilere ulaşmanız için en iyi süreci sağlıyoruz. Sunduğumuz ürünleri keşfederek potansiyelinizi keşfedin. Bizimle daha fazla kişiye ulaşacak, fark edilecek ve yeni müşteriler kazanacaksınız.

Esra B.

Bu site güvenilir ve hızlı, hiç mağdur olmadım. Sipariş birkaç gün içinde gelir ve herhangi bir olumsuz geri bildiriminiz varsa onlarla kolayca iletişime geçebilirsiniz. Gerçekten çok memnun kalacaksınız. Şiddetle tavsiye ederim :)

Kadir G.

Bu smm paneli güvenilir bir sitedir. Bu kadar düşük fiyatlara kaliteli hizmet sunan başka bir panel bulamadım. Servisleri denemenizi tavsiye ederim. Endişelenmeyin, güveniniz boşa çıkmayacak.

Nasıl Üye Olunur?

2015 yılından bu yana hizmet veren Türkiye'nin en eski ve popüler sosyal medya bayilik paneli MedyaBayim.com, 40.000'in üzerinde aktif kullanıcı ile SMM Panel hizmetleri vermektedir. Ücretsiz üye olun; Instagram, Twitter, TikTok, Youtube, Facebook, Discord, Spotify, Telegram, Google ve Twitch gibi sosyal medya platformları için takipçi, beğeni, izlenme ve yorum gibi hizmetleri en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz.