En Kolay ve Güvenilir Yoldan YouTube Abone Satın Al: MedyaBayim


YouTube’ta abone kazanmak hem prestij, hem maddi açıdan sizlere çok şey katacaktır. Hemen bugün çok ucuza fiyatına binlerce YouTube abone kazanın!

YouTube günümüzde en çok kullanılan video izleme adreslerinden biri hem izleyenler hem içerik üretenler hem de reklamverenler için doğru adres olarak kabul ediliyor. Bu yazımızda kolay ve güvenili yoldan YouTube takipçi kazanma yollarını ve takipçilerin kanalınıza faydalarını konuşacağız.

YouTube para kazanması zor platformlardan biri ama kazanmaya başlayınca da tam kazandıran bir platform diyebiliriz. Hiç kimsenin parayı kolay kazanmadığını düşünürsek, zaman ve sabırla sizler de YouTube’tan para kazanabilirsiniz. Ama YouTube’tan para kazanmak için sizlerden bazı beklentileri var bunlardan en önemlisi 1.000 abonenizin olması ve 4000 saat izlenmeye ulaşmanız!


%100 Şifresiz İşlem

Kesinlikle hesap şifresi talep etmiyoruz!


Yüksek Kaliteli Hesaplar

Yüksek kaliteli aboneler!


Hızlı ve Etkin Sonuçlar

Dakikalar içinde sonuç alın!


Türkiye’nin En Uygun Fiyatları

İnanmakta zorluk yaşayacağınız kadar ucuz!


3D Güvenli Ödeme

PayTR güvencesiyle 3D Ödeme!


7/24 Canlı Destek

Uzman ekibimizle yanınızdayız!


Neden MedyaBayim Avrupa’nın En İyisi?

MedyaBayim, sosyal medya platformlarında 7 yılı aşkın deneyime sahip SMM panel uzmanlarından müteşekkil bir ekip tarafından oluşturuldu.

Avrupa’nın en büyük SMM paneli olmamıza rağmen rekabette daima bir adım önde olmak için kendimizi sürekli olarak test ediyor ve geliştiriyoruz.

Sosyal medya fenomenleri, e-ticaret firmaları, yazılım şirketleri, yerel butikler ve 40.000’i aşkın mutlu kullanıcımıza sosyal medya etkileşimlerini artırmak için 7/24 hizmet sağlıyoruz.

Hergün yüzlerce sosyal medya kullanıcısı, kaliteli ve aktif sosyal medya hizmeti satın almak için en iyi sosyal medya paneli olarak bize güveniyor!

MedyaBayim’den YouTube Abone Alma Avantajları Nelerdir?

YouTube abone satın alma ile ilgili olarak tabi ki hayatın en önemli gerçeği olan avantaj ‘Para kazanmak’ diyebiliriz. YouTube abonelik geldikçe para kazandıran bir platform değil, reklamlara tıklandıkça kazandıran bir uygulama… Şimdi diyeceksiniz ki o zaman ben neden abone satın alayım ki, bana ne faydası var? YouTube sizlere tıklama başına ödeme yapıyor ama YouTube’ta asıl parayı iş birliklerinden kazanabilirsiniz. Abone ve izlenme sayısı yüksek olan kanallara bir süre sonra iş birliği teklifleri geliyor, bu tekliflerle çok daha fazla ve hızlı para kazanabilirsiniz. Bu yüzden abone sayınızın yüksek olması, izlenme oranınızın yüksek olması çok önemli… Güzel iş birliklerine imza atmanız için öncelikle MedyaBayim.com adresinden bir iş birliği yapıp çok uygun fiyatlara abone satın alabilirsiniz. Oraya yapacağınız kahve fiyatına ödemeler size yol, su, elektrik olarak dönecektir.

Yüksek YouTube abone sayısı videolarınızın görünürlüğünü artırır ve yüksek güvenilirliğe sahip milyonlarca gerçek YouTuber'a erişmenizi sağlar. İçerik üretmeye başlamadan önce para kazanmayı etkinleştirmek isteyen kullanıcılarımız için de mantıklı. YouTube abonelerini satın almak mantıklı olsa da, YouTube abonelerini satın aldığınız web sitesinin güvenilir olması gerekir. 7/24 canlı destek ile YouTube kanalınızı nasıl büyüteceğinizi adım adım deneyimli MedyaBayim ekibimizden öğrenebilirsiniz.

YouTube abone satın almadan önce bile bir stratejiniz olmalıdır. Sadece YouTube abone satın almak yeterli değildir. Hiçbirimiz YouTube kanalınızı izleyen bir kullanıcının toplam görüntüleme sayısının abone sayısından daha az olduğunu görmesini istemeyiz. Bu nedenle, ana kriter çok sayıda abone değil, aynı zamanda abonelerde, görüntülemelerde, beğenilerde ve yorumlarda kademeli bir artıştır.

İzlenme ve abone sayısı arasındaki oran YouTube'da üretilen içeriğin kategorisine göre değişmekle birlikte, izlenme ve abone sayısı arasındaki ortalama oran %8 ila 12 arasındadır. Bu rakama dayanarak, her 10 abonenin içeriğinizi izlemesi gerekir ve bu denkleme dayanarak videolarınız için daha da fazla görüntüleme almanız idealdir.

YouTube aboneleri satın almanın faydaları hakkında çok fazla kafa karışıklığı var. Bu nedenle yazımızı sizler için bir rehber niteliğinde oluşturmaya çalıştık. Şirketimiz size YouTube aboneleri satın almanın birçok faydasını sunuyor. Gelin bu faydalara birlikte bakalım.

 1. Her şeyden önce zamandan tasarruf edeceksiniz.

YouTube bir video platformudur. Bu platformda her konuda yüzlerce video paylaşılıyor. Bu nedenle izleyiciler hangi kanaldan bilgi almaları gerektiğini merak ediyor. Bu durumda abone sayısı fazla olan kanallar daha güvenilir bir görüntü verdiği için tercih edilmektedir. Organik aboneler edinmek çok karmaşık bir süreçtir. Size zaman kazandıran, hızlı ve pratik bir hizmet için çalışıyoruz. Abone satın alarak kanalınız çok kısa sürede büyür.

 1. Abone sayısının yüksek olması kanalınız için çok güven vericidir.

Daha önce de belirtildiği gibi, çok sayıda abonesi olan kanallar daha güvenilir bir izlenim verir. Bu sayede kanallar yetkinlik kazanır. İçeriğinizin kalitesine odaklanır ve hedef kitlenizle yakın iletişim kurarsanız kanalınız daha etkili olacaktır.

YouTube abonelerini satın almak için basit ve zahmetsiz bir süreç sunmak, kanalınızı büyütmenin en kısa ve en güvenli yoludur. Sosyalify.com ekibi olarak hayal kırıklığı, yorgunluk, saatlerce iletişim kurmak için kanalı genişletmek gibi stresli ve heyecanlı anlar yaşamak zorunda kalmamanız için çalışıyoruz.

YouTube Abone Satın Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

YouTube izleyicilerini kanalınıza çekmeyi başarmanız da izlenme sayınızın artması için son derece önemli bir adımdır. İzleyiciler kanalınızda ilgi çekici bir video ile karşılaşırsa abone olmak isteyecektir. Abone kazanma işlemi her ne kadar uzun zaman isteyen bir süreç olsa da YouTube izlenme sayısı arttırmak için son derece gerekli bir adımdır. Kanal sahipleri bu konuda biraz sabırlı davranırsa mutlaka fazla aboneye sahip bir kanala dönüşür. Ama bu işin çok daha kolay bir yolu var, MedyaBayim.com adresine giriş yapıyorsunuz, YouTube kanallarıyla ilgili olarak paketleri inceleyerek sizlere en uygun olan paketi seçiyorsunuz. Paketlerle ilgili olarak kafanıza takılan her türlü soru için 7 /24 hizmet veren bir ekip de var.

YouTube Abone Satın Alma Adımları:

Kafaya koydunuz artık YouTube sizin para kazanmak için en önemli kaynaklarınızdan biri olacak, tabi bunun için pahalı ekipmanlara, çok kaliteli kameralara çok güçlü bir ekibe ihtiyacınız yok. Siz siz olun işinizde size gerekli olan şeylerin ‘Sabır’ ve ‘Zaman’ olduğunu unutmayın.  Fazla zamanınız ve sabrınız olmadığını biliyoruz, bir an evvel emeklerinizin karşılığını almak istiyorsunuz, şartları oluşturup YouTube’tan para kazanmak istiyorsunuz. YouTube abone satın alma için hızlı ve pratik olan MedyaBayim’de adımlar aşağıdaki gibi;

Abone satın alma için sipariş adımlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Öncelikle sisteme ücretsiz olarak üyelik yapmanız gerekiyor,
 2. Sonra hesabınıza bakiye yüklüyorsunuz, (alt sınır yok)
 3. Kendinize uygun gördüğünüz paketi seçin,
 4. Aktif kullanıcı adınızı yazın,
 5. Adınız, soyadınız, telefon numaranız, mail adresiniz gibi bilgileri doğru ve eksiksiz doldurun,

Paket detaylarınızı son bir kez kontrol edin,

Kredi kartı, hesap kartı, havale, Papara, Perfect Money, WebMoney, BTC, ETH, CoinPayments, CoinBase ve tüm coinlerle bakiye eklemek mümkündür. Para birimi TL olup, tüm ödemeler TL'ye dönüştürülmektedir.

Neden Bir An Önce YouTube Abone Satın Almaya Başlamalısınız?

YouTube tüm dünya ülkelerinde en büyük video paylaşım platformu olarak kullanılmaktadır. Videolar konuya göre paylaşılabilmekte ve insanlar bu YouTube platformu sayesinde her türlü videoyu rahatlıkla izleyebilmektedir. Kişiler kendileri için bir YouTube kanalı oluşturabilir ve videolarını bu kanallarda paylaşabilirler. YouTube Takipçi artırma yöntemi ile kişi hızlı bir şekilde kanalının ses getirmesini sağlayabilir.

Bunu yapanların amacı kendi alanlarında başarılı olmak, ünlü olmak ya da video paylaşarak çok para kazanmak. Bu hedeflere ulaşmak için yeterli aboneye sahip olmanız gerekir. İstediğiniz abone sayısına ulaşmak için web sitemizde bulunan YouTube abone satın alma paketlerimizi kullanarak kanalınızı hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

Videolarınıza ve kanalınıza gerçekten inanıyorsanız, bu süreci hızlandırmalı ve YouTube kanalınız ve videolarınız için destek almalısınız. MedyaBayim olarak YouTube kullanıcılarını en güvenilir şekilde ve çok cazip fiyatlarla destekliyoruz. YouTube abonelerinizi hızlı bir şekilde nasıl artıracağınıza dair bir rehber bulursanız, YouTube kanalınızı kısa sürede büyütebilirsiniz. YouTube Takipçi satın alma işlemleri sayesinde kanalınızı hızlı bir şekilde büyütebilirsiniz.

YouTube profesyonelleri arasında yaygın bir görüş, bir sosyal medya ofisinin hizmetlerini kullanmaktır. Sistemimiz sayesinde, YouTube'da yalnızca bireysel hedef grupların erişebildiği çeşitli hizmetlere erişebilirsiniz. YouTube Abone Satın Alma haricinde; YouTube Video Beğeni, YouTube İzlenme ve YouTube Yorum, YouTube Dislike gibi birçok alternatif hizmet bulunmaktadır.

Tüm hizmetlerimiz sipariş verildikten hemen sonra işleme alınmakta, abone ve beğeni talepleriniz kısa sürede yerine getirilmektedir. YouTube Takipçileri olarak da adlandırılan, ancak aslında YouTube Aboneleri olan kullanıcılar, kanalınızı takip eden ve videolardan ilk haberdar olan kişileri temsil eder. Bir kanala abone olanların sayısı, kanalın ne kadar büyük olduğunun bir göstergesidir. YouTube aboneleri satın almak için uygun fiyatlı paketlerle, kanalınızın büyümesine cazip fiyatlarla katkıda bulunabilirsiniz.

Medya araştırmalarına göre, YouTube geleneksel televizyondan daha fazla kullanıcı çekiyor ve kullanıcılar bu platformda daha uzun süre kalıyor; gücü elinizde tutmak için daha büyük bir kitleyi hedeflemeniz gerekiyor. Yeni bir YouTube hesabınız varsa veya mevcut hesabınızı daha da genişletmek istiyorsanız, sizin için en uygun araç olan YouTube abone artırarak bu hedefe ulaşabilirsiniz. İşte tam da bu nedenle YouTube abone satın almak çok önemli. YouTube abone artırmanın en hızlı yollarından birinin abone satın almak olduğunu söyleyebiliriz.

YouTube'u her geçen gün daha fazla izleyicinin takip ettiği biliniyor. YouTube, internet kullanıcılarının saatlerce vakit geçirdiği güçlü bir sosyal medya sitesidir. YouTube bir endüstri haline geldi ve binlerce insan için bir gelir kaynağı ve eğlenmek için sanal bir platform haline geldi. Doğal olarak, bu alandaki gelişme, YouTube işiyle ilgilenen kişilerin sosyal medya araçları aracılığıyla ek hizmetler arama ihtiyacını doğurdu.

Biz de bu ihtiyacı görerek Türkiye'deki internet kullanıcılarına en kaliteli sosyal medya hizmetlerini sunmak için kolları sıvadık. Hızlı ve verimli YouTube abone dağıtım hizmetleri ile her zaman yanınızdayız. Bot abonelerin YouTube abone botu gibi yöntemlerle yüklendiğini de biliyoruz. Ancak abonelikleri gerçek kullanıcı hesaplarıyla yüklemek daha önemlidir. YouTube abone satın alma işlemlerini takip ederek kanalınız için güvenilir ve hızlı bir şekilde abone yükleyebilirsiniz.

Sunduğunuz hizmetler sayesinde bu kişiler de videolarınızı izleyecektir. Kanalınızda para kazanma işlevi etkinleştirilirse, bu kişilerle de para kazanabilirsiniz. Bu özelliği henüz etkinleştirmediyseniz, size yardımcı olabiliriz. YouTube'da para kazanmak için 4000 saat izlenme ve 1000 aboneye ihtiyacınız var. Daha sonra başvurduğunuzda bu özelliği kolayca etkinleştirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kanalınızda henüz 4000 saat izlenme ulaşmadıysanız, yayın süresi satın alabilirsiniz. Videonuzdan en iyi şekilde yararlanmak için küçük efektler oluşturabilirsiniz. Örneğin, YouTube'da paylaşılan bir videonun görüntülenmesi ve beğenilmesi gelir artışınızı olumlu yönde etkileyecektir.

YouTube Kanalımı Nasıl Geliştiririm?

Tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi YouTube’ta da SEO’ya uygun içerikler hazırlamanız gerekiyor.

Başlıklar, etiketler, açıklamalar hepsi sizleri ön plana çıkaracak detaylar bu detaylar üzerinde kafa yormalısınız. Pazar araştırması yaparak diğer izlenen diğer videoların yazdığı başlıkları, açıklamaları, etiketleri inceleyebilirsiniz. Sizin paylaşacağınız benzer videoların bu detayları sizlere destek olacaktır.

7 saniyeden kısa olan videolara reklam verilmez, mutlaka videolarınız 7 saniyeden uzun olmalı. Ayrıca YouTube sürekli olarak platformunu geliştiriyor bu yüzden mutlaka güncellemeleri takip etmelisiniz, yapılan yeniliklere ayak uydurabiliyor olmanız sizi her zaman bir adım önde tutacaktır.

Bir de unutmayın ki izlenme size para kazandırmıyor mutlaka reklamlarınıza tıklanması gerekiyor. Videolarınızın özgün olması çok da önemli değil, dikkat etmeniz gereken en önemli konu telif haklarına uygun olmasıdır.

Videoyu yükledikten sonra sağ üstteki çarktan video yöneticisi kısmına gelerek videolarınızın yanında 3. hak teşkil ediyor gibi yazı görürseniz o videoyu hemen silin adsense hesabınız devre dışı bırakılabilir.

Ufak tüyolarla kanalınızı nasıl geliştireceğinizden bahsettik şimdi asıl konumuza devam edecek olursak YouTube’ta abone sayısı arttırma yolları neler? YouTube’ta abone arttırmanın yollarından en kolay ve güvenli olanı MedyaBayim’den kendinize uygun bir paket seçmek. Böylece hem kolay yoldan hem de güvenilir şekilde abone sayınızı yükseltebilirsiniz.

YouTube’tan Nasıl Para Kazanabilirim?

YouTube para kazanmanın zor ama bir o kadar da bereketli olduğu sosyal medya platformudur. Kuralları keskindir, şartları zorludur ama kurallara uyduğunuz ve şartları yerine getirdiğiniz sürece cebiniz para dolacaktır.

YouTube’ta başarıya ulaşmak için gerçekten iyi bir pazar araştırması yapmanız gerekiyor, kimler ne videolar paylaşmış, paylaşılan videoların içeriklerinde neler var, etiketlerine neler yazılmış gibi konuları ince ince ders çalışır gibi çalışmalısınız ki emeklerinizin karşılığını alabilesiniz.

 • Öncelikli olarak yeni kurduğunuz ya da aktif kanalınızdan para kazanabilmeniz için ilk ve kati kural 1.000 adet abone ve 4.000 saat izlenmeye sahip olmanız gerekiyor. Reklamlar, abonelik ve kanal üyeliği sayesinde YouTube üzerinden gelir kazanmak mümkün… 1.000 aboneniz olması için hemen MedyaBayim.com sitesini ziyaret edebilir, size uygun paketi alabilirsiniz.
 • Kısa videolarda video reklamların gösterilme olasılığı düşüktür.
 • YouTube’da para kazanma konusunda 3 temel oyuncu var; İzleyicileri, içerik üreticiler ve reklamverenler…
 • YouTube platformunda keyifli içeriklerin bulunması ve izlenmesi için en iyi yer olmayı istiyor. İçerik üreticilerine para kazandırırsa daha iyi içeriklerin sağlanacağını ve bu yüzden izlenme oranlarının artacağını YouTube ziyaret edenlerin daha keyifli vakit geçireceğini biliyor. Bu yüzden içerik üreticileriyle gelirini paylaşıyor.
 • YouTube ayrıca reklamverenler açısından da hedef kitlelerine kesin bir şekilde ulaşacakları güvenli bir ortam sağlamak istiyor.
 • Bu 3 faktör birlikte çalışıyor, içerik üreticiler kitle oluşturuyor, reklamverenler o kitleye ulaşmak için reklam veriyor.
 • Yükleme varsayılanı olarak tüm reklam biçimlerini seçmenizi öneririz. Böylece maksimum sayıda reklam türünden yararlanabilirsiniz.
 • Ancak reklam sunmak için yalnızca reklamverenlere uygun içerik kurallarına uyan videoları seçtiğinize emin olun. Reklamverenlere uygun içerikler, çoğu izleyici için uygundur ve hassas konulara yer vermez. Uyuşturucu, müstehcen içerik veya nefret içeriği gibi birçok konu bulunuyor bu konulara YouTube içerik kılavuzlarından inceleyebilirsiniz.
 • Yetişkinleri hedef alan içeriklerde para kazanabilirsiniz ancak reklam gelirleri daha az olabilir.
 • Yüklenen tüm videolar hizmet şartları ve topluluk kurallarına uygun olmalıdır.
 • Reklam özelliğini açtığınızda reklamlar uygun olan tüm videolarında sunulur
 • Videonuzda gösterilen reklamlar birçok faktöre göre otomatik olarak seçilir.
 • Ayrıca YouTube size hangi içerikleri oluşturabileceğinizi söyleyemez ancak izleyicilerine, içerik üreticilerine ve reklamverenlere karşı yerine getirilmesi gereken sorumluluklar var.
 • YouTube'dan elde ettiğiniz kazanç için vergi ödemeniz gerekebilir.
 • Sadece YouTube'un izlenmeye göre vs verdiklerini hesaplarsak oldukça azdır. Ancak markalardan ürün yerleştirme gibi ek teklifler alabileceğiniz popülarite düzeyine gelince emeğe değer düzeyde kazanç elde edilebilir.
 • YouTube’da kazanç sağlamak ve videoların herkes tarafından görülmesi için mutlaka gerekli olan Adsense şartlarının sağlanması gerekmektedir. Bunun sebebi Google’ın spam videoları yok etmek istemesidir. Şartlardan sonra yayıncı başvurusu yapmanız gerekmektedir. Sonrasında ise her video başına gelir etmeye başlayabilirsiniz.
 • YouTube kanalı açan herkesin aklındaki ilk soru kaç izlenmeye kaç para kazanırım oluyor. Videoların izlenme sayılarına göre ne kadar para kazanacakları hiç net değil, yani 1 milyon izlenme ile ne kadar para kazanacağınız konusunda net belirtilen bir ücretlendirme yok. Neden kazanacağım paranın ne kadar olduğunu bilemiyorum diye düşünmeniz çok normal bunun sebebi abone sayınız ve reklam içerikleri olarak belirleniyor. 1 Milyon izlenme ile 2 bin dolar ücret alan da var, 10 bin dolar kazanan da var...

Sonuç olarak YouTube içerik üreticilerine para kazandırıyor, izleyicilere keyifli içerikler izlemesi için ortam sağlıyor, reklamverenleri güvenli ve doğru kitleye ulaştırmaya çalışıyor sonuç olarak tüm oyuncular mutlu oluyor.

YouTube Abone Satın Almak Neden Mantıklı?

YouTube için abone satın almak mantıklıdır, satın alacağınız aboneliğin yanında izlenme, reklama tıklama, yorum gibi farklı paketler de alarak isterseniz kanalınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Bir de unutmamanız gereken en önemli konulardan biri YouTube’dan para kazanmak için öncelikle iş ortaklığı şartlarının tamamlanması gerekmektedir. 4.000 saat izlenme ve 1.000 aboneye ulaşan kullanıcılar içeriklerini çoğaltarak ve reklam alarak YouTube üzerinden gelir kazanabilirler. Yani hemen kendinize 1.000 abone satın almalısınız, yoksa ne kadar izlenirseniz izlenin ne kadar güzel içerikler paylaşırsanız paylaşın para kazanmanız mümkün değil….

YouTube abone satın almak birçok yönden mantıklıdır. Başlangıçta oluşturduğunuz kanala yüklediğiniz videolar daha az izlenecek ve kendinizi başarısız gibi hissedebilirsiniz. Büyük bir motivasyon kaynağına ihtiyacınız varsa, bu motivasyonu elde etmek için YouTube abone satın almalısınız. YouTube abone satın alma hizmeti sunan MedyaBayim'den tek seferde YouTube abonesi satın almak için harekete geçebilir, ucuz paket de satın alabilirsiniz.

Türkiye'deki en kaliteli YouTube abonelerini satın alın ve çok cazip fiyatlarla algoritmalarda daha değerli bir kanala sahip olun. Aynı zamanda çeşitli sosyal medya paketleri de işini büyütmek isteyen kişilere uygun fiyatlarla satılmaktadır. Şu anda YouTube'un her yerinde ünlüler ve marka sponsorluğu yoluyla bir influencer olarak para kazanmak da isteyebilirler. Para kazanmak için düzenli olarak küçük miktarlarda harcama yaparak YouTube abonesi satın almanın hayallerinizi gerçekleştirmenin harika bir yolu olduğu söylenebilir.

YouTube abonelerinin sayısı bir başarı ölçüsü olarak kabul edilir. Kural olarak, insanlar çok sayıda abonesi olan YouTube kanallarına abone olurlar. Daha fazla abone doğrudan daha fazla gösterim anlamına gelir ve daha fazla gösterim, en küçük etkileşimden bile para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

YouTube abone satın aldığınızda ve videolarınızı daha geniş bir kitleyle paylaştığınızda, tüm bu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Artık videolarınız görüntülendiğinde siz de para kazanabilirsiniz. YouTube aboneleri satın alın ve disiplinli ve düzenli bir şekilde içerik üretmeye devam edin. Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde kanalınız hızla büyüyebilir ve çok para kazanabilirsiniz.

Yüklediğiniz videoları yüksek kalitede profillerin izlemesini, yorum yapmasını ve beğenmesini istiyorsanız YouTube üzerinden abone satın alabilirsiniz. MedyaBayim’den  YouTube abone satın alma ve YouTube beğeni satın alma paketleri gibi birçok sosyal medya hizmetini anında satın alabilirsiniz.

YouTube kanal abonesi satın almak veya aboneleri artırmak için kullanılan araçların daha hızlı para kazanma yöntemleri olduğunu ve YouTube kanallarında yaygın olarak kullanıldığını biliyoruz. Bazılarımız doğrudan YouTube kanalları satın alarak da para kazanılan kanallara sahip olabiliyor. YouTube aboneleri, uzun süredir büyük bir çabayla içerik üretiyor olsalar bile, yeni kurulan kanal sahipleri veya hedeflerine ulaşmaya çalışan YouTuber'lar için çok güçlü bir araçtır.

Bu yüzden YouTube aboneleri satın almak mantıklı. Bu faaliyetler size doğrudan para kazandırmaz veya kanalınızı en geniş anlamda büyütmez, ancak bu araçlarla kanalınızdan para kazanmak ve büyümesini artırmak için sağlam adımlar atabilirsiniz. Diğer sosyal medyadan takipçi veya abone satın aldığınızda, bu takipçiler orijinal olsalar bile genellikle içeriğinizle etkileşime girmezler. Ancak, yalnızca satın alınan YouTube abonelerini edinmeye odaklanmamalısınız. YouTube abone satın almak ayrıca yeni aboneler edinmeniz, kanalınızı organik olarak büyütmeniz ve görüntüleme sayısını artırmanız için size büyük destek ve motivasyon sağlar.


Diğer YouTube hizmetleriniz nelerdir? 

Diğer YouTube hizmetlerimizi şu şekilde sıralamamız doğru olacaktır: 
SIKÇA SORULAN SORULAR

MedyaBayim Güvenli Mi?

İnternetten alışverişin ne kadar tehlikeli olduğunu satın aldığınız şeylerin karşılığını alamadığınızı biliyoruz, artık ortam bu kadar güvenilmezken gerçekten alışveriş yapabileceğiniz doğru firmaları bulmak için daha çok araştırma yapmanız gerekiyor. MedyaBayim çok kapsamlı ve uzun yıllardır hizmet veren bir kuruluş olduğu için gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Sisteme üyelik ücretsiz olarak sağlanıyor, sonrasında size güven vermek için deneme amaçlı olarak hesabınıza düşük bir bakiye ekleyerek sistemi denemeniz sağlanıyor. Hesabınıza bakiye ekledikten sonra sipariş oluşturmanız gerekiyor.

YouTube Abone Satın Almak Güvenli Mi?

YouTube abone satın almak güvenlidir ama doğru yerden satın alırsanız doğru bir adım atmış olursunuz. Güvenli olmasını sağlamak sizin elinizde bu yüzden satın alacağınız yeri önceden iyi araştırmalısınız çünkü paranızın boşa gitme olasılığı çok yüksek. Güvenli olması için alacağınız yer, burayla ilgili müşteri yorumları, uzun süredir aktif bir firma olması çok önemli faktörlerdir. MedyaBayim, tam 7 yıldır sektörün içinde yer alıyor. 40.000’i aşkın aktif kullanıcısı bulunuyor ve çalışmalarını her gün geliştirerek daha ileri seviyeye ulaşıyor. Hem bu kadar aktif kullanıcısı olan hem de uzun zamandır sektörde yer alan MedyaBayim’e gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Hem satış öncesi hem satış sonrası kaliteli ve bilgili ekibiyle sizlere 7 / 24 destek sağlıyor. Satış sonrasında da her ihtiyacınız olduğunda gerekli desteği vermeye hazır ekibi bulunuyor. Aldığınız abone, beğeni, takipçi ya da izlenmelerde hiçbir şekilde hesabınız tehlikeye girmez çünkü MedyaBayim aktif ve kaliteli kullanıcıları ile hizmet vermesi sayesinde, hesaplarınıza her zaman sosyal medya platformlarının hizmet koşulları ve topluluk kuralları ile uyumlu bir sosyal medya hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşmaksızın sosyal medya hesaplarınızın sınırsız bir şekilde büyümeye devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

YouTube Takipçi Alırken Şifre Gerekli Mi?

Hesap şifreniz MedyaBayim tarafından kesinlikle istenmemektedir. Sizden şifrenizi isteyen her kim olursa olsun kesinlikle vermemelisiniz, ayrıca hesabınıza korumak adına çift güvenlik önlemi yapabilirsiniz. Böylece hesabınız koruma altında olur ve kimse hesabınızı kolay kolay çalamaz. Hesap şifrelerinin iletilmesi hiçbir şekilde uygun değildir, hesabınıza gelen mesajlardaki linklere de tıklamamalısınız genel olarak bu linkler sizi bir giriş sayfasına yönlendirir ve şifre girişi ister. Siz oraya şifrenizi girdiğiniz an artık hesabınız başkasına geçmiştir ve geri almanız bazen günler alırken bazen imkansız hale gelecektir.

YouTube Abone Satın Aldıktan Sonra Sorun Yaşar Mıyım?

YouTube abone satın aldıktan sonra doğru yerden yani MedyaBayim’den aldıysanız hiçbir sorun yaşamazsınız, zaten ekipleri 7 / 24 teknik destek sağlıyor. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda hızlıca destek sağlayarak, sorununuzu çözeceklerdir.

YouTube Abone Siparişim Ne Zaman Tamamlanır?

Aldığınız abone sayısına ve paketinize göre hesabınıza yüklenme süresi değişiklik gösterecektir. Paketinizi alırken aşağıda size ne kadar sürede siparişinizin tamamlanacağıyla ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Hızlı abonelik yükselişleri şüpheli işlem olarak algılanacağından kanalınızla ilgili sıkıntıya düşmemeniz adına süreç zamana yayılarak tamamlanmaktadır.  Unutmayın ki MedyaBayim, hesabınızın herhangi bir zarar görmesini istemez, bu yüzden en doğru ve güvenli stratejilerle hesabınıza yükleme zamanını ayarlar. Ne çok hızlı ne çok yavaş tam dozunda yapılan yüklemelerin hesabınızda düşüşleri de telafi edilebilir. Eğer benim takipçi sayım düşmesin mutlaka telafisi olsun diyorsanız bu yüzden aldığınız paketin telafisi olmasına dikkat edin.

YouTube Takipçi Alırken Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Ödeme yaparken aklınızın ve gönlünüzün rahat etmesi için MedyaBayim size en güvenli ödeme ve çeşitli seçeneklerini sunuyor. Seçtiğiniz bazı ödeme seçeneklerinde bonus da kazanabiliyorsunuz. MedyaBayim’deki ödeme seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Kredi kartı / banka kartı - 1.000 TL ve üzerine %1 Bonus
 • Havale / EFT - 1.000 TL ve üzerine %2,5 Bonus
 • Perfect Money (USD) - 1.000 TL ve üzerine %3 Bonus
 • Perfect Money (EUR) - 1.000 TL ve üzerine %3 Bonus
 • Payeer - 1.000 TL ve üzerine %3 Bonus
 • Web Money
 • CoinPayments - 1.000 TL ve üzerine %3 Bonus
 • Payoneer - 1.000 TL ve üzerine %3 Bonus
 • Coinbase Commerce
 • Papara

YouTube Abonelerim Zamanla Düşer Mi?

Aldığınız paket doğrultusunda abone sayınızda zamanla düşüşler olabilir, bazı paketlerde düşüşler için telafi seçenekleri bulunmaktadır. Eğer abone sayınızın düşmesini istemiyorsanız paket alırken mutlaka bu seçenekleri iyi araştırmalısınız.

YouTube Abone Alırken Herhangi Bir Sorun Yaşarsam Paramı Geri Alabilir Miyim?

MedyaBayim’den yaptığınız alışverişlerde abone alırken herhangi bir sorun yaşamazsınız, eğer ki bir sorun yaşarsanız 7/24 destek sağlayan bir teknik ekipleri bulunuyor. Bu ekipler yaşayacağınız her türlü sorunda sizlere hızlıca destek sağlayacaktır. Yapılan alışverişlerde para iadesi imkanı bulunmamaktadır, her türlü sorun çözülerek yardımcı olunmaktadır.

Ayrıca alışveriş yaparken bilmenizde fayda olacak bilgiler de şu şekildedir;

 • Her siparişinizde kategoriyi, servisi, link ve miktarı kontrol etmelisiniz. Sipariş verdikten sonra iptal etmeniz mümkün olmayabilir.
 • Bir link için işlemde olan siparişiniz var iken aynı linke başka servisten, panelden herhangi bir sipariş girmeyiniz aksi taktirde çakışma oluşabilir, bakiyeniz yanabilir.
 • Lütfen sipariş verirken servis açıklamaları dikkatli okuyunuz.