Tik Tok Takipçi Sayınızı Artırın

Tik Tok Takipçi Sayınızı Artırın

Tik tok takipçi sayınızı ücretsiz artırın konusunda bilginiz yok ve bunu nasıl yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız bu bilgilendirici yazıyı okuyarak konu hakkında önemli bilgilere sahip olabilirsiniz.


Tik Tok takipçi sayısını artırmak Tik tok sosyal platformundan para kazanmak isteyenler için oldukça önemlidir. Tik Tok takipçi sayınız artıkça buradan para kazanma şansınız o derecede artar. Tik tok sayfalarına girdiğinizde çok takipçisi olan kişiler dikkatinizi çekmiştir. Bazı tik tok sayfaları çok sayıda takipçi görünmesi için tik tok takipçi hilesi kullanarak binlerce takipçi gönderdiklerini söylerler. Fakat bu takipçilerin çoğu robot hesaplar yani gerçek hesaplar değildir. Hesabınız bot hesap olmasa da takipçileri yanlış hesap takip ettiklerini düşünüp sizi takipten çıkabilirler Bu yüzden bu şekilde hileler kullanarak takipçi eklemek hesabınızın güvenirliliğini düşürür. Bu yüzden önerilmez ve bir hesabın takip edilmesi için organik tik tok takipçisi olması gerekir.

Tik Tokta takipçi kazanmak istiyorsanız birilerini takip etmeniz gerekir. Başka hesapları takip etmek çok önemlidir. Çünkü takip ettiğiniz kişinin profiline giren kişiler sizinde videolarınızı görebileceği için sizi de takip etme olasılıkları artacaktır. Tik tok takipçi sayınızı artırmak için TikTok takipçi satın al diye görüntülenen firmalardan takipçi satın alabilirsiniz fakat her zaman organik takipçiye sahip olmak daha avantajlıdır. Bu yüzden organik tik tok takipçisi bulabilmek için tik tok videolarınızı diğer sosyal medya hesaplarınızdan mutlaka paylaşmalısınız. Tüm dünya yüzeyinde yaygın olarak kullanılan Facebook, Twitter, İnstagram ve You Tube gibi sitelerde paylaşılan tik tok videoları daha fazla organik takipçiye sahip olmanızı sağlar.


Tik Tok Takipçinizi Artırmak İçin Yapabileceğiniz Yöntemler

Tik tok takipçinizi artırmak için tik tok takipçi hilesi kullanmadan yapabileceğiniz bazı basit ipuçlarından bahsetmek istiyoruz.

Bilindiği üzere ne kadar daha fazla takipçiniz var ise takip edilme olasılığını o kadar yüksektir. Bu yüzden bazı durumlarda tik tok takipçi satın al seçeneğini kullanarak takipçi satın alınabilir. Fakat takipçi satın alınırken organik takipçiler olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde çok takipçi almış olsanız da robot takipçiler bir müddet sonra kaybedilecektir. Bu yüzden tik tok sayfanızda organik takipçi trafiği olması çok önemlidir.

İlk etapta organik tik tok takipçisi kazanma şansı için arkadaşlarınızdan ve tüm tanıdık çevrenizden sizi takip etmelerini isteyebilirsiniz. Çünkü onları da takip eden arkadaşları ya da tanıdıkları sizin videolarınızı görecek ve beğenirse takip etmeye başlayacaktır.

Tik tok ta takipçi sayısını artırmakta en önemli unsur dikkat çekici videolar çekmektir. Sürekli aynı şekilde çekilen sıradan videolar çok fazla dikkat çekmez. Video çekerken kendine hasa hareketler kullanmalı ve belirli bir tarz yaratmalısınız. Sıradan ve sürekli aynı çekilen videolar sizin takip esilmenizi sağlamaz ve tik tok takipçisi satın al durumunu yaşarsınız.

Tik tok platformunda takipçi yükseltmek için diğer kişisel hesaplarınızdan videolarınızı mutlaka paylaşmalısınız. Bu şekilde sizi bu sosyal medya sitelerinden takip eden kişiler tik tok hesabınızı da takip edebilirler. Böylelikle sizde tik tok takipçi hilesi kullanmanıza gerek kalmadan organik takipçilere sahip olabilirsiniz.


Tik Tok Videolarınızı Ücretsiz Daha Çok İzlenir Hale Getirmek

Tik tok videolarınızın daha çok izlenmesini ve dikkat çekmesini istiyorsanız belirteceğimiz hususları dikkatle inceleyiniz. Tik tok takipçi sayısını artırmanın en baş yollarından biri videolarınızın çok fazla izlenir olmasını sağlamaktır. Herkesten farklı konular bulmanız ve dikkat çekici eğlenceli videolar çekmeniz takipçi sayınızı kesinlikle artıracaktır. Bu şekilde doğal yöntemlerle organik tik tok takipçisi kazanma şansına sahip olacaksınız.

Tik tok videolarınızın dikkat çekmesini istiyor iseniz dublajlı videolar çekmelisiniz. Özellikle esperili ve eğlenceli videolar kişilerin videonuz defalarca izlenmesini sağlayacaktır. 

Tik tok videolarınızda dikkat çekmek için kullanacağınız diğer bir yöntem ise düet şeklinde olan videolardır. Eğer şarkı söyleme yeteneğiniz var ise videolarda mutlaka kullanın. Video çekimlerinizi güncel konulardan seçmeniz de izlenme sayınızı artıracaktır.

Tik tok platformunun bir özelliği de canlı yayın yapılabilmesidir. Canlı yayınlar yaparak daha fazla kişiye ulaşabilirisiniz. Fakat bunun için dikkat çekici bir konu bulmalısınız. Tik tok takipçi artırmada hashtag takibi ve videolara doğru, güncel hashtag eklemekte ücretsiz olarak takipçi sayınızı artırır.