medyabayim deprem yardımlaşma

Deprem Yardımlaşma Seferberliği

6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde yaşanan asırların felaketinin yıl dönümünde, deprem bölgesinde yaşayan kardeşlerimize destek amaçlı "6 Şubat" adlı kategori açılmıştır. Bu kategorideki servislerden verilen tüm siparişlerin tüm geliri, doğrudan deprem bölgesindeki ihtiyaç sahiplerine aktarılacaktır. Servisler, kendi kategorilerindeki servislere kıyasla daha pahalı olup; MedyaBayim olarak maliyet / kâr hesabı yapmadan tüm elde edilen ciro bağışlanacaktır.

Kategorimiz 6 Şubat 2024 23:59'a kadar aktif kalacaktır. Bu süreçte servislere gelen siparişlerle elde edilen ciro, https://medyabayim.com/deprem-yardimlasma-seferberligi/ sayfasında detaylı olarak paylaşılacaktır. Yine aynı sayfada toplanan yardımların ulaştırıldığı belgeler paylaşılacaktır.Deprem Yardımlaşma Seferberliğine Katılım Sağlayan Müşterilerimiz;

Toplanan Net Miktar: 56.004,59TL

Toplam Yardım Sağlayan Müşteri Sayısı: 71Deprem Yardımlaşma Seferberliğimizde toplanan 56.004,59TL'nin tamamı ile yardım kolileri alınarak, ekibimiz aracılığı ile deprem bölgesinde yaşayan kişilere götürülürüp bağışlanacaktır. Bağış yapıldığında bu sayfadan paylaşım yapılacaktır. Destekte bulunan tüm müşterilerimize teşekkürler.Neler Yaptık?

İstanbul-Adana

Hatay'da ilçelerin muhtarları ile iletişime geçerek, gıda yardımına ihtiyacı olan depremzedelerin listesine ulaştık. Cuma günü İstanbul'dan yola çıktık, cumartesi günü Adanaya ulaştık.  Sabah kolilerimizi hazırladık ve Hatay'a gitmek üzere yola çıktık.

Hatay - Antakya

Hatay'a vardığımızda ilk dağıtım yapacağımız ilçe Antakya'da durduk ve depremzedelerin kaldıkları yerlere teker teker yardım dağıtmaya başladık. 

Hatay - Defne

Muhtarlıktan ulaştığımız depremzedelerin numaralarını arayarak Defne'ye vardığımızı ilettik ve burada yardımlarımızı dağıtmaya devam ettik.

Hatay - Samandağ

Samandağ'a vardığımızda depremzedelere ulaşmak için muhtarlıktan bir görevli ile beraber tekrar ev ev dağıtıma başladık ve ihtiyaç sahibi herkesin evlerine yardım kolilerimizi ulaştırdık.

Adana'dan toptan satın aldığımız 200 koli içeriği ve toplam maliyet fatura üzerinde mevcuttur.


Toplam tutar: 96.979,61TL

6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde yaşanan asırların felaketinin yıl dönümünde, deprem bölgesinde yaşayan kardeşlerimize destek amaçlı açtığımız "6 Şubat" adlı kategoriye bağış yaparak destek olan tüm Medyabayim ailesine teşekkür ederiz!