Bunları Biliyor Muydunuz?


 Sosyal Medya ile Alakalı Bilmeniz Gereken Her Şey Burada!

Sosyal medya dünyası sürekli değişiyor ve gelişiyor. Bu hızlı tempoda, hesabınızın dikkat çekmesi ve etkileşim alması her zamankinden daha önemli. Ama endişelenmeyin, bu alanda size yardımcı olacak birçok araç ve hizmet bulunuyor. Bugün, sosyal medya varlığınızı nasıl güçlendirebileceğinize dair bazı sırları paylaşacağız. İster Instagram'da takipçi sayınızı artırmak, ister YouTube videolarınızın izlenme sayısını yükseltmek, isterse de web sitenizin trafiğini artırmak isteyin, doğru yerdesiniz. Medyabayim'in sunduğu çeşitli hizmetlerle, sosyal medya hedeflerinize ulaşmanız artık daha kolay. İşte sizin için derlediğimiz bazı ipuçları ve hizmetler!

Düşüş Olmayan Instagram Türk Takipçi Servisi Olduğunu Biliyor Muydun?


Medyabayim'in ana sağlayıcısı olduğu Instagram Türk Takipçi servisinde bugüne kadar hiç düşüş olmadığını biliyor muydunuz? 


6317 🇹🇷 Medyabayim Instagram Premium Türk Takipçi | Max 100K  servisi satışa başladığı günden itibaren %0 düşüş oranı ile Premium kalitesini sürdürüyor. 


Piyasada düşüş yaşanmayan tek servisi denemeden geçmeyin! Bu zamana kadar düşüş gözlemlenmeyen bu servisin aynı zamanda size bir garanti sunması için 365 gün telafi bir seçeneği olduğunu da unutmayın. 

Siparişini Belirli Aralıklarla Gönderebileceğini Biliyor Muydun?


Süreli siparişler oluşturarak gönderilerinizin etkileşimini daha doğal bir şekilde  yükseltebileceğinizi biliyor muydunuz? Drip-Feed sistemi ile siparişlerinizi belirlediğiniz aralıklarda belirlediğiniz miktarlarda gönderin. Doğal bir görünüm elde edin.


Süreli siparişlerinizi oluştururken ve yönetirken bu aracın sunduğu detaylı kontrol imkanları, sosyal medya varlığınızı daha etkin bir şekilde yönetmenize olanak tanır. Drip Feed, sosyal medya stratejinizi güçlendirmek ve markanızın veya kişisel profilinizin çevrimiçi etkisini artırmak için ideal bir yöntemdir. Drip feed nasıl kullanılır öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Instagram Keşfete Düşmenin Çok Kolay Olduğunu Biliyor Muydun?


Medyabayim ile keşfete düşmek artık düşündüğünüz kadar zor olmayacak. Satın alacağınız keşfet paketleri sayesinde istediğiniz gönderinizi keşfete düşürün, etkileşiminizi arttırın, hesabınızı büyütün!


4696 💎 Instagram Gönderi Keşfete Düşürme Paketi | %100 Keşfete Düşürür | Açıklamayı Dikkatle Okuyunuz ! Servisin başarı oranı %99! 


Paketi satın aldığınızda bu oranı doğrulamak için gönderinizin istatistikler kısmına girip, keşfetten gelen kullanıcı sayısına bakmanız yeterli olacaktır.  Denemek için tıkla!

Düşüş Olmayan Youtube İzlenme Servisleri Olduğunu Biliyor Muydun?


Youtube reklam izlenme satın alarak videolarınızın gerçek insanlar tarafından izlenmesini sağlayın! Tamamı organik olan bu izlenmeler, Google Ads aracı ile yapılmaktadır. Reklam izlenme servislerinden gelen izlenmelerin tamamı organik olduğu için videolarınızın etkileşimleri de buna bağlı olarak yükselecektir. Servisleri görmek için tıklayın!


İstediğiniz ülkede reklam verebilirsiniz!

Hangi ülkede Youtube reklamı açmak isterseniz o ülkede videonuza reklam çıkabilirsiniz. YouTube → Reklam İzlenme kategorisinde olan servislerde birçok ülke seçeneği mevcut. İsterseniz Fransa'dan, isterseniz Almanya'dan, isterseniz İtalya'dan izleyicileriniz ile buluşabilirsiniz. Kontrol etmek için tıkla!Youtube İzlenme Süresi Alarak Para Kazanabileceğini Biliyor Muydun?


Youtube izlenme süresi servisleri satın alarak Youtube hesabınızda para kazanmayı aktif edebilirsiniz. Hesabınızın izlenme süresi 4000 saat olduğunda para kazanmayı kanalınızda aktif edebilirsiniz. Youtube izlenme süresini hesabınızda kolayca arttırmak için Medyabayim'i kullanmanız yeterli!


YouTube → İzlenme Süresi kategorisinden videonuzun boyutuna göre seçeceğiniz servisler ile izlenme sürenizi tamamlayın para kazanmaya başlayın! Telafi süreleri ile herhangi bir düşüş olasılığında Youtube kanalınızdan alacağınız ekran görüntüsü ile siparişlerinizi telafi ettirin. Hesabınızın etkileşimini arttırın, büyümeye başlayın.

Website Trafik Servisi Kullanarak Sitenin Etkileşimi Arttırabileceğini Biliyor Muydun?


Website trafiğinizi arttırmak için Medyabayim trafik servislerini kullanabilirsiniz. Google Analytic ile kontrol edebileceğiniz bu trafiklerin hangi platform üzerinden gelmesini istediğinizi de kendiniz seçebilirsiniz.


İsterseniz trafiğinizi Türk kullanıcılardan da elde edebilirsiniz, 4179 👁‍🗨 Website Organik Trafik | Max 200 | %100 Türk Kullanıcılar servisi ile trafiğinizi Türk kullanıcılardan alarak sitenizin Google aramalarda etkileşimini iyileştirebilir, güzel bir imaj çizebilirsiniz.