Instagram Takipçi Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Kriterler

Instagram Takipçi Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Kriterler


Instagram takipçi satın almak neredeyse herkesin bir dönem aklından geçmiştir. Bu yazımızda ince ayrıntılarına kadar Instagram takipçi satın alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini anlatacağız. Yazımızı sonuna kadar okuduktan sonra bu işlemler için daha bilgili olacağınızı garanti ediyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan gelin dikkat etmemiz gereken kriterlere göz atalım.


1)     Alanında Uzman Siteler


Eğer takipçi satın almak istiyorsanız ilk olarak dikkat etmeniz gereken tercih edeceğiniz sitenin bu işi uzun yıllar yaptığından emin olmalısınız. Piyasada birçok takipçi satan site mevcuttur ve her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sitenin açılış tarihinden yola çıkarak kaç yıldır bu sektörde hizmet verdiklerine dair ufak bilgiler edinebilirsiniz.


2)     Hizmet Fiyatı


Instagram takipçi satın al yazdığınız zaman karşınıza çıkan ilk sitelerde fiyatlar aşağı yukarı aynıdır. Bu fiyatlar takipçi piyasasının ortalama fiyatını göstermektedir. Bu fiyatların çok çok aşağısında hizmet veren siteler ya dolandırıcıdır ya da hizmet kalitesi sizleri memnun etmeyecek düzeydedir. Bu yüzden paranızın boşa gitme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu düşünerek ortalama fiyatın altındaki sitelere güvenmemenizi öneririz.


3)     Amaç


Takipçi satın almaktaki amacınızı belirlemelisiniz. Bunun için kendinize ben neden takipçi istiyorum sorusunu sormalısınız. Örneğin sadece Instagram hikayelerindeki yukarı kaydırma özelliği için mi takipçi satın almak istiyorsunuz, organik bir kitleye erişmek için mi takipçi satın almak istiyorsunuz, sadece fazla takipçiniz gözüksün diye mi istiyorsunuz ya da bunların dışında bir amacınız mı var bunları belirlemelisiniz. Belirlediğiniz amaca göre Instagram bot takipçi al, Instagram Türk takipçi al gibi farklı hizmetleri tercih etmelisiniz.


4)     Hedefiniz Olsun


Sosyal medya hesaplarınıza takipçi satın almadan önce bir hedefiniz olsun. Bu hedef takipçilerinizi aldıktan sonra aldığınız takipçileri nasıl elde tutacağınızla ilgidir. Bu hedef sadece organik takipçi satın alan kişiler için gereklidir. Bunun nedeni organik takipçiler sizin paylaşımlarınızı beğenmediği zaman oldukça kısa sürede sizleri takipten çıkmaktadır. Bu yüzden bu kitleyi elde tutmak zordur ve elde tutmak için bir proje geliştirmelisiniz. Bu projeyi takipçi satın almadan önce düşünürseniz takipçi aldıktan sonra takipçileri elde tutmanız daha kolay olacaktır.


5)     Çekilişle Takipçi Satın Al


Eğer kısa sürede binlerce organik takipçi kazanmak istiyorsanız son yıllarda popüler olan çekilişle takipçi satın almalısınız. Çekilişin başlamasının ardından saatler içerisinde binlerce yeni takipçi kazanır ve çekiliş bitene kadar, çekiliş yaptığınız sayfada göre on binlerce takipçi kazanabilirsiniz. Çekiliş bitiminde birçok takipçiyi kaybetseniz de hesabınızda kalan takipçiler sizlerin sürekli olarak takipçisi olabilirler. Eğer kullanıcılarınıza belirli zaman aralıklarıyla çekilişler yaparsanız veya yapacağınızı vadederseniz size sadık kalan takipçileriniz daha fazla olacaktır. Smm Panel hizmeti veren MedyaBayim üzerinden de çekilişle takipçi hizmeti alabilirsiniz.


Yukarıda yer alan 5 maddeyi detaylı olarak okursanız Instagram takipçi satın alırken nelere dikkat etmelisiniz bunları öğrenmiş olursunuz. Daha sonra ihtiyacınıza göre bu alanda hizmet veren sitelerden dilerseniz Türk takipçi satın al, Bot takipçi satın ya da çekilişle takipçi satın al gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.